KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103261
nr 1410 3261
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:51:14
9/8 18:28:58